Nowe wyposażenie zakupione ze środków WFOŚiGW!

Wzbogaciliśmy się o nowe wyposażenie! Pozyskaliśmy nowy wentylator oddymiający firmy Rosenbauer, który zastąpił zużyty oraz wiekowy sprzęt przekazany przed laty przez Państwową Straż Pożarną. Dodatkowo otrzymaliśmy również pilarkę łańcuchową firmy Stihl oraz 5 par butów bojowych dla naszych strażaków. Pozyskany asortyment przyczyni się do dalszej modernizacji wyposażenia naszej jednostki oraz stałego podnoszenia gotowości bojowej. Realizację zadania „Zakup sprzętu i wyposażenia służącego do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zagrożeń na potrzeby OSP w Słomczynie” dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wfosigw.pl oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej nfosigw.gov.pl w formie dotacji w kwocie 20 000,00 zł. Brakującą sumę w wysokości 1502,27 zł pokryliśmy ze środków własnych jednostki. Dziękujemy WFOŚiGW w Warszawie za nieustający mecenat nad jednostkami OSP z Województwa Mazowieckiego, który jest w naszym regionie kluczowy do podnoszenia standardów ochrony przeciwpożarowej. Dziękujemy również firmie Horpol Sp. z o. o. za sprawną oraz bezproblemową realizację zamówienia!